Klinik box 30 L

Celková výška: 30 cm

Rozmer podstavy: 40 x 30 cm

Objem: 30 L

Hmotnosť: 1,2 kg

Materiál: Vysokopevnostný plast


Dostupnosť: Skladom

Expedícia: Ihneď

Dodanie: 2-4 pracovné dni


12,00 €

Hermetický uzáver

Dvojstupňové uzavretie Klinik boxu sa skladá z mechanického uzáveru, ktorý dopĺňa nepriedušný lepený spoj. Z Klinik boxu za žiadnych podmienok nič neunikne.

Lepený spoj

Absolútne nepriedušný, hermeticky podlepený spoj pod vekom Klinik boxu zabraňuje úniku nebezpečných vírusov, baktérií  a iných život ohrozujúcich látok. 

Mechanický uzáver

O súdržnosť medzi vekom a nádobou sa po celom obvode stará prepracovaný hákový mechanizmu, ktorý udržuje infekčný odpad vo vnútri Klinik boxu aj pri veľmi náročnom zaobchádzaní. 

Vysoká odolnosť proti perforácii

Klinik box je vyrobený z vysokopevnostného homogénneho plastu. Prvoradým cieľom je odolávať náročným vonkajším mechanickým vplyvom a zabrániť perforácii ostrými predmetmi z infekčného odpadu. Žltá farba dáva na vedomie, že obsahom Klinik boxu je nebezpečný odpad.

Jednoduchá manipulácia

Intuitívne umiestnenie rukovätí po bokoch spolu s rukoväťou v hornej časti zjednodušujú prácu a nakladanie s Klinik boxami. 

Všetky rukoväte preukázali počas záťažových skúšok, pevnosť aj pri dvojnásobnom prekročení váhového limitu Klinik boxu. Jednoduchá manipulácia patrí k základným požiadavkám pre bezpečné nakladanie s odpadmi.

Zneškodnenie samotného Klinik boxu nevytvára škodlivé plyny.